fbpx

DUJŲ BALIONAI „DUJŲ TAXI" - PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

dujinis šildymas balionais jdc prekyba
Nano propano dujos

Nano Propano dujos - tas pats dujų kiekis, bet užtenka ilgiau.

kaitrumas
Pamirškime suodžius

Tiekiamos dujos nepalieka juodų žymių ant puodų.

dujinis šildymas didesnis kaitrumas
Didesnis dujų kaitrumas

Tiekiamos dujos pasižymi aukštesne kaitra.

buitinių dujų balionų pristatymas
Pristatymas visoje Lietuvoje

Per maksimaliai trumpiausią laiką.

DUJŲ BALIONAI BUIČIAI, ŽEMĖS ŪKIUI IR PRAMONEI

Dujų balionai daugelyje namų, pramonės ar žemės ūkių objektų naudojami karštam vandeniui ruošti, maisto ruošimui, patalpų šildymui.  Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mūsų nuolatiniai klientai renkasi „JDC prekyba“ tiekiamus dujų balionus, yra ta, kad tiekiame bene geriausios kokybės nano propano dujas rinkoje, o tai reiškia, kad to pačio dujų kiekio užteks ilgiau, jos idealiai tiks jūsų dujiniams prietaisams, pasižymi didesniu kaitrumu.

Jums visada garantuojamas saugus dujų tiekimas, nes visi mūsų balionai yra aptarnaujami ir išbandomi pagal Valstybinės energetikos inspekcijos reikalavimus (VEI).

Jei jums reikia patarimo arba norite sužinoti, koks dujų balionų sistemos variantas yra jums geriausias, turime kvalifikuotus specialistus, kurie mielai padės jums išpildyti visus dujų balionų tiekimo poreikius.

Dujų TAXI – patikimas dujų balionų pristatymas jūsų verslo ar namų poreikiams! Operatyviai pristatysime ir pakeisime tuščią dujų balioną nauju. Nesvarbu, ar jūs gyvenate Klaipėdoje, ar atostogaujate savo jaukioje sodyboje šalia Trakų, mes garantuojame dujų balionų pristatymą iki pat jūsų namų durų. Be jokio papildomo mokesčio!

PER 24 VAL. VILNIUJE, KAUNE, ŠIAULIUOSE, KLAIPĖDOJE!

Nusibodo kito tiekėjo nuolatiniai vėlavimai, pasiteisinimai? - Skambinkite mums! Dujų pristatymas per maksimaliai trumpiausią laiką visoje Lietuvoje. Patikrinkite!