fbpx

DUJŲ BALIONAI PRAMONEI

duju balionai autokrautuvams
Dujų balionai krautuvams
dujų balionai statyboms
Dujų balionai statyboms
dujų balionai kelių tiesimui
Kelių tiesimui ir remontui
duju balionai pramonei ir gamybai
Duju balionai pramonei

DUJŲ BALIONAI NE TIK MAISTO RUOŠAI

Dujų balionai yra dažnas pasirinkimas tiek palengvinti buičiai, tiek ir  įvairiose pramonės srityse: sandėliavimo, chemijos, statybų, maisto gamybos pramonėje, dujinio šildymo sistemose, medicinoje, pramoninių krosnių energijos užtikrinimui, pakavimo medžiagų gamybai, taip pat dujinių krautuvų kurui. Dujų balionų universalumas suteikia galimybę turėti šilumos, šviesos ir energijos bet kur ir bet kada.

„JDC prekyba” tiekiami dujų balionai turi apsauginį vožtuvą, apsauginę čiaupo apykaklę ir aklę, kurie apsaugo nuo dujų nutekėjimo ir sprogimo. Mūsų tiekiami dujų balionai pildomi tik specialiose dujų pildymo stotyse. Taip užtikrinant, kad tara bus visuomet papildomai prižiūrima ir testuojama.

KRAUTUVAMS

Propano – butano dujos dažnai naudojamos kaip kuras įvairiose transporto priemonėse. Šie pritaikyti balionai yra puikus pasirinkimas dujiniams krautuvams.

STATYBOMS

Propano dujos puikiai tinka įvairiems darbams statybose lauke, nes pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios neleidžia šioms dujoms užšalti net ir esant neigiamai oro temperatūrai.

KELIŲ TIESIMUI

Dujų balionai pasitarnauja kelių bituminės dangos įkaitinimui ir prilydymui. Taip pat šios dujos pasižymi puikiomis savybėmis darbui lauke net ir esant neigiamai lauko temperatūrai.

PRAMONEI

Propano dujos pramonėje ir gamyboje naudojamos kaip deginamas deguonies aplinkoje kuras (pvz.: suvirinimo, pjaustymo, litavimo darbams, kaitinant, pjaustant liepsnos pagalba ir pan.).

DOMINA DUJŲ BALIONAI? TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ?

DUJŲ TAXI: PATIKIMAS DUJŲ BALIONŲ PRISTATYMAS, KEITIMAS

Jums visada garantuojamas saugus dujų balionų tiekimas, nes visi mūsų dujų balionai yra aptarnaujami ir išbandomi pagal esamus Valstybinės energetikos inspekcijos reikalavimus (VEI).

Jei jums reikia patarimo arba norite sužinoti, koks dujų balionų sistemos variantas yra jums geriausias, turime kvalifikuotus specialistus, kurie mielai padės jums išpildyti visus dujų balionų tiekimo poreikius.

buitiniai dujų balionai