fbpx

DUJŲ BALIONAI ŽEMĖS ŪKIUI

grudų džiovinimui
Grūdų džiovinimo sistemoms
duju balionai pramonei ir žemės ūkiui
Karšto vandens sistemoms
agrokultūrų priežiūrai
Agrokultūrų priežiūrai
šiltnamių šildymo sistemoms
Šiltnamių šildymo sistemoms

DUJŲ BALIONAI ŽEMĖS ŪKIUI : AGROKULTŪRŲ, GYVULININKYSTĖS IR PAUKŠTININKYSTĖS ŪKIAMS

Dujų balionai žemės ūkiui yra dažnai nepamainomas pasirinkimas, įskaitant naminių paukščių, gyvulių, šiltnamių ir kt. patalpų šildymo sistemų įrengimą. Užtikriname patikimą susikystintų dujų balionų tiekimą žemės ūkio objektams. Dujų balionų pristatymas per maksimaliai trumpiausią laiką visoje Lietuvoje!

DUJŲ BALIONAI ŽEMĖS ŪKIUI TINKAMI:

Nuolatinė temperatūros kontrolė kiaulidėse, karvidėse ir pan.

♦ Karštas vanduo sanitarinėms ir kitoms reikmėms.

Šiltnamių ir žiemos sodų patalpų šildymas.

Ekonomiškas ir patikimas šildymas ten, kur nėra galimybės prisijungti prie gamtinių dujų tiekimo sistemų.

♦ Dujų balionai autokrautuvams.

♦ Ravėjimas liepsna ir kenkėjų kontrolė be chemikalų.

♦ Mėsos ir kitų maisto produktų tvarkymas ir perdirbimas.

♦ CO2 generavimas augalų augimui skatinti.

♦ Džiovinant tokius produktus kaip medvilnė, grūdai, pieno produktai, riešutai ir vaisiai.

dujinis šildymas šiltnamiams

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie dujinį šildymą? Ieškote patarimo, kaip efektyviai sutaupyti šildymo išlaidas? Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

ŠVARUS, PATIKIMAS, EKONOMIŠKAS DUJINIS ŠILDYMAS ŽEMĖS ŪKIUI

Dujinis šildymas žemės ūkiui

Nesvarbu, ar ūkio jūsų veiklai reikia kompleksinio šildymo sprendimo grūdams džiovinti, didelių ar mažų paukštidžių šildymui ar sodininkystei, dujų šildymo sistema dujų balionais skirta tam, kad patenkinti jūsų žemės ūkio veiklos poreikius.

Planuojate džiovinti kviečius, kukurūzus, miežius ar rapsus? Suskystintų dujų balionai yra puikus energijos šaltinis stacionariems ar mobiliems grūdų džiovintuvams. Toks džiovinimo būdas užtikrina grūdų džiovinimo kokybę ir efektyvumą. Dujinis šildymas dujų balionais yra lengvai valdomas, o tai padeda išlaikyti optimalias džiovinimo sąlygas. Dujinis šildymas dujų balionais taip pat švaresnis nei kitas iškastinis kuras, mažinantis grūdų degimo, vandens patekimo ar kuro nuosėdų riziką.

Per įtemptą auginimo sezoną naminiams paukščiams, kitiems ūkiniams gyvuliams ir jų prieaugliui reikia nuolatinio ir patikimo šilumos tiekimo. Tą gali užtikrinti efektyvi ir ekonomiškai naudinga dujinio šildymo sistema dujų balionais.

Tai švaresnis ir efektyvesnis kuras nei nafta ar kietasis kuras. Dujinis šildymas padeda iki minimumo sumažinti taršos riziką ir pašalinti naftos produktų nutekėjimą. Dujinio šildymo metu tiekiama šiluma taip pat užtikrina puikų drėgmės lygį. Tai ypač svarbu paukštininkystės ūkiams, nes skatina greitą, tolygų paukščių prieauglio apsiplunksnavimą ir svorio augimą.

Dujinis šildymas susikystintų dujų balionais yra patikimas ir efektyvus sprendimas. Šis šildymo būdas naudojamas palaikyti pastovią temperatūrą šiltnamiuose ir žiemos soduose šaltuoju metų sezonu. Taip pat toks sprendimas pašalina augalų nušalimo riziką ir maksimaliai padidina sodinukų augimą ir šiltnaminių kultūrų derlių. Dujinis šildymas dujų balionais užtikrina, kad pasėliai būtų visiškai saugūs nuo užteršimo naftos produktais.

Dujų TAXI – patikimas dujų balionų tiekimas jūsų verslo ar namų poreikiams!