fbpx

PAGALBA MŪSŲ NAUJIEMS IŠMANIOJO DUJINIO ŠILDYMO IR SUSKYSTINTŲ DUJŲ BALIONŲ NAUDOTOJAMS!

dujinio šildymo kaina

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (dUK)

Nors naudotis išmaniąja dujinio šildymo sistema ar dujų balionu yra labai lengva, tačiau būti nauju dujinio šildymo vartotoju gali būti neįprasta patirtis. Ieškote atsakymų?

Aplinkos apsaugos agentūros (EPA) duomenimis, dauguma elektrinio šildymo sistemų nėra labai efektyvios energijai. Be to, vienas iš pagrindinių elektros energijos šaltinių yra anglis, kuri yra žalinga aplinkai dėl kasybos ir išmetamų teršalų. Nors gaminant suskystintas dujas išmetamos šiltnamio efektą sukeliančios dujos ir teršalai, manoma, kad suskystintos dujos daro mažiau žalos aplinkai nei elektra.

Šiuolaikiniai išmanieji dujų šildymo sistemų kondensaciniai katilai yra iki 30% efektyvesni, nei senieji dujiniai katilai. Tai technologija, naudojanti išmetamųjų dujų šilumą. Todėl, naudojantis senu dujiniu katilu, per kaminą prarandama daug šilumos.

Senų standartinių dujinių katilų išmetamosios dujos yra apie 240 ° C karščio, o žemiausia jų temperatūra – apie 160 ° C. Išmanus, automatizuotas dujinis kondensacinis katilas išmetamąsias dujas išskiria tik esant maždaug 60 ° C jų temperatūrai – ir tai leidžia sutaupyti daug kuro, taigi ir šildymo išlaidų.

Mūsų klientai jau įvertino paprastą šios automatizuotos šildymo sistemos valdymą ir efektyvumą.

 • Paprastas temperatūros valdymas.
 • Šiltas vanduo tiek žiemą, tiek vasarą.
 • Jokių rūpesčių su katilų valymu ir kuro sandėliavimu.
 • Tinka ir grindiniam šildymui.
 • Visiškai nereikia papildomai didinti elektros galios.
 • Patikimas ir saugus pasirinkimas dujinei viryklei. 

Dujinis šildymas turi daug privalumų. Dujinio katilo ir likusios sistemos montavimas yra labai paprastas. Tai prisideda prie ypač gero kainos ir kokybės santykio. Be to, dujinis šildymas privers jus pamiršti ką reiškia katilo valymas ir kuro sandėliavimas.

Dujų balionų spinta sumontuojama lauke, dažniausiai šalia sienos, už kurios viduje sumontuotas dujų katilas. Norint prijungti dujų katilą prie sistemos, nereikia jokios papildomos įrangos. Visi dujų katilų gamintojai siūlo tik kondensacinius katilus, kuriuose naudojamos tiek suskystintos, tiek gamtinės dujos. Nereikalingos jokios požeminės komunikacijų sistemos!

Įsirengę dujinio šildymo sistemą, nesijaudinkite, kad per šalčius balionai užšals,pasikeis dujų sudėtis ar nebeveiks dujų katilas. Visais metų sezonais pristatome ir pajungiame dujų balionus, kurie yra pripildyti 95 proc. propano dujomis. Dujose taip pat yra naudojamus specialus iš JAV įsigijamas priedas, kuris „suriša“ sunkias frakcijas, paverčia jas degiais junginiais, todėl nesudegusių produktų nėra, viskas dega iki paskutinio lašo. Tokios dujos vadinamos NANO PROPANO dujomis. Specialus dujose esantis priedas taip pat pašalina kondensatą iš sistemos, kuris tampa dujų užšalimo priežastimi esant dideliam šalčiui.

Idealiausias metas pasirūpinti dujiniu šildymu ir sistemos diegimu yra ne šildymo sezono metas, tuomet viskas būna įrengiama greičiau. Dujinio šildymo sistemai įrengti užtenka ir vienos ar dviejų dienų, priklausomai nuo esamo projekto sudėtingumo.

Propano dujų balionų sistemoje yra dvi dujų balionų grupės. Kai baigiasi dujos pirmoje dujų balionų grupėje, jungiklio reguliatorius paleidžia rezervinę dujų balionų grupę ir automatiškai išsiunčia SMS žinutę dujų tiekimo operatoriui.Kol naudojamos rezervinės grupės dujų balionai, pagrindinės grupės tušti balionai pakeičiami pilnais. Dujų tiekimas tokiu būdu išlieka nenutrūkstamas.

Dujinis šildymas universalus. Tinka ne tik radiatoriniam, bet ir grindiniam šildymui. Ne kiekviena šildymo sistema gali tuo pasigirti.

Dujų TAXI – patikimas dujų balionų pristatymas jūsų verslo ar namų poreikiams! Dujų TAXI operatyviai pristatys ir pakeis tuščią dujų balioną nauju. Kodėl mes?

 • Nano Propano dujos – tas pats dujų kiekis, bet užtenka ilgiau;
 • Tiekiamos dujos nepalieka juodų žymių ant puodų;
 • Tiekiamos dujos pasižymi aukštesne kaitra;
 • Dujų balionus ne tik pristatome, pajungiame, bet ir patikriname sistemos sandarumą.

Ar žinote kuo suskystintos dujos (Propanas) skiriasi nuo gamtinių dujų? Pagrindinis ir aktualiausias skirtumas yra tas, kad suskystintos dujos, kurias gaunate dujų balionų pavidale, turi didesnį kaloringumą arba energijos kiekį, todėl tam pačiam šilumos kiekiui pagaminti sunaudojamas mažesnis dujų kiekis.

Buitinis dujų balionas  skiriasi ventilio mechanizmu. Nuo buitinio dujų baliono galima prijungti skirtingus dujinius prietaisus, kuriuose naudojamas W21,8L sriegis.

Suskystintos naftos dujos yra naftos produktas, todėl žarna turi būti propaninė, atspari dujoms.

Pasibaigė dujos, o jūsų senasis tiekėjas vis vėluoja pristatyti naują dujų balioną? Dujų TAXI – paskambinkite mums ir mes pristatysime pilną dujų balioną iki pat jūsų durų! Susisiekite: +370 618 59927

Dujų balionai naudojant juos daugiabučiuose, kurie yra trijų aukštų ir aukštesniuose namuose – kelia grėsmę ne tik buto, bet ir viso daugiabučio gyventojams, kadangi įvykus nelaimei gali nukentėti tiek didelis skaičius gyventojų, tiek tokių nelaimių padarinių likvidavimas yra sudėtingas. Pažymėtina, kad 50 litrų talpos dujų balione laikoma 21 kg dujų, kurių slėgis yra 16 barų. Jų eksploatavimas daugiabučiuose draudžiamas.

Dujų TAXI – ne tik pristatysime, bet ir, nemokamai patikrindami sistemos sandarumą, prijungsime balionus prie dujinių prietaisų.

21 kg. / 50 litrų talpos dujų balionas skirtas buitiniam naudojimui ir profesionaliam naudojimui.  

33 kg. / 79 litrų talpos dujų balionas skirtas namų šildymui.

Pagrindinis skirtumas tarp suskystintų butano ir propano dujų atsiranda žiemą. Esant žemai aplinkos temperatūrai skystas butanas nesudaro dujų spaudimo, butano virimo temperatūra  -0,5°С. Propano suskystintos dujos garuoja ir sudaro spaudimą iki -40 °С (propano virimo temperatūra  -43°С). Dažniausiai šildymui naudojamos propano dujos, nes jos tinkamos eksploatuoti net esant aukštai minusinei aplinkose temperatūrai.

Patarimai, ką daryti, jei patalpose užuodžiate dujų kvapą:

 • Užgesinkite visus atviros liepsnos šaltinius;
 • Išjunkite visus dujinius prietaisus;
 • Neįjunkite ir neišjunkite jokios elektros įrangos;
 • Užsukite dujų tiekimo sklendę;
 • Jei nuotėkis yra viduje, atidarykite duris ir langus, kad padidintumėte ventiliaciją patalpose;
 • Jei nuotėkis sklinda iš pačio dujų baliono, perkelkite dujų balioną į lauką, į gerai vėdinamą vietą, jei tai padaryti yra saugu.

Mums rūpi jūsų saugumas, todėl jums visada garantuojamas saugus dujų tiekimas, nes visi mūsų balionai yra aptarnaujami ir išbandomi pagal  Valstybinės energetikos inspekcijos reikalavimus (VEI). Dujų TAXI: +370 618 59927

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie dujinį šildymą? Ieškote patarimo, kaip efektyviai sutaupyti šildymo išlaidas? Ar norite užsakyti Dujų TAXI paslaugas? Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!